Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK


Przebywamy w społeczeństwie konsumpcyjnym. Możemy to uchwycić każdego poranka, oglądając telewizję, serfując po Internecie i analizując bieżącą prasę. Z każdego punktu atakują nas oferty reklamowe, które to prowokują do zakupu nowego samochodu lub nowoczensego odbiornika telewizyjnego. To co jeszcze rok wstecz było ostatnim krzykiem techniki, aktualnie jest już przestarzałe. W jaki sposób damy radę coś zakupić jeśli nasze wynagrodzenie na to nie daje szansy. Znakomitym wyjściem jest pożyczka na oświadczenie.
kredyt pod zastaw mieszkania warunki
W tej chwili możemy zadać zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów pożyczkowych, które są proponowane na naszym własnym rynku usług pożyczkowych”? Koronnym pojęciem w tym przypadku jest termin oświadczenie. Trzeba bowiem zdać sobie sprawę, że przeważnie jeśli ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w banku to będziemy zobowiązani do zaprezentowania zaświadczenia o przychodach. Jest to o tyle istotne, że na tego typu dokumencie są widoczne potencjalne obciążania (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym egzekucja komornicza. Wówczas gdy bank widzi tego rodzaju informację to oczywistym jest, iż kredytu w żadnym wypadku nie przydzieli. pozyczka hipoteczna

Pożyczka na oświadczenie to propozycja przeznaczona przede wszystkim do osób zadłużonych lub takich, które to nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia źródła swojego zarobku (zwyczajowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego typu są oferowane na ogół przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.