Kredyt dla bezrobotnych - ratunek dla dłuzników


W chwili obecnej w naszym kraju wysokość bezrobocia utrzymuje się niestety na stosunkowo wysokim pułapie (teraz jest to blisko dwanaście proc.). Niełatwo polemizować o rzetelności danych jednakże jesteśmy wstanie przyjąć, iż są one bliskie rzeczywistości. Położenie jednostek nieposiadających pracy jest o tyle dokuczliwa, iż z jednej strony nie mają zarobków a z drugiej nie mogą zaciągnąć jakiegokolwiek zobowiązania mając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednakże w ostatnim czasie pokazał się na rynku usług finansowych zupełnie nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Będzie to na pewno miła informacja dla każdej osoby, która nie ma zatrudnienia a występują u niej niespodziewane wydatki np. konieczność wymiany piecyka grzewczego. Kredyt dla bezrobotnych to charakterystyczny rodzaj kredytu a którego zdobycie wiąże się z zespołem wymagań które należy spełnić. W 1szej kolejności wypada stwierdzić, że taki kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie zatwierdzonego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, że ze względów obiektywnych zaświadczenia o zarobkach pozyskać nie może. W zatwierdzonym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy kwotę 2 tys. pln dochodu netto. (umowy cywilne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o kredyt). pozyczki dla zadluzonych

Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny też dla osób które to nie posiadają formalnego potwierdzenia zatrudnienia. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale odbywa się taki proceder bez odprowadzania jakichkolwiek składek.