Kredyt dla bezrobotnych - najlepsze rozwiązanie dla zadłużonych


W tej chwili w naszym państwie stopień bezrobocia utrzymuje się niestety na stosunkowo znacznym pułapie (w tym momencie jest to około 12 procent). Trudno mówić o rzetelności danych jednakże wolno nam przyjąć, że są one zbliżone do rzeczywistości. Sytuacja jednostek nieposiadających pracy jest o tyle kłopotliwa, że z jednej strony nie uzyskują dochodów a z 2-iej nie mają możliwości zaciągnąć żadnego kredytu posiadając jedynie zasiłek dla bezrobotnych. Jednak w ostatnim czasie pokazał się na rynku usług finansowych nowy produkt kredytowy tzw. kredyt dla bezrobotnych.

Jest to z pewnością znakomita wiadomość dla każdej osoby, jaka nie ma zatrudnienia a występują u niej nieprzewidziane koszty np. konieczność naprawy piecyka gazowego. Kredyt dla bezrobotnych to szczególny typ kredytu a któregoż otrzymanie wiąże się z zespołem wymogów które to trzeba wykonać. W pierwszej kolejności trzeba zakomunikować, iż taki kredyt to typowe zobowiązanie przedstawiane na podstawie zatwierdzonego oświadczenia. Jest jasnym bowiem, iż ze względów obiektywnych zaświadczenia o przychodach uzyskać nie może. W podpisywanym oświadczeniu, osobistym podpisem uwierzytelniamy stan faktyczny np. oświadczamy, że z umowy zlecenia każdego miesiąca uzyskujemy sumę 2 tys. pln zarobku na rękę. (umowy cywilnoprawne nie są brane pod uwagę w instytucjach bankowych w trakcie starania się o pożyczkę). Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
pozyczki dla zadluzonych
Kredyt dla bezrobotnych jest osiągalny również dla osób które to nie mają formalnego potwierdzenia wykonywanej pracy. Nie czarujmy się, wielu naszych rodaków pracuje ale dzieje się to bez odprowadzania jakichkolwiek składek.