Kredyt bez bik to idealne rozwiązanie dla każdej zadłużonej osoby


Każda jednostka, która chociażby raz w całym swoim życiu miała zetknięcie z bankami z pewnością słyszała określenie BIK. Dla poniektórych jest to czarna księga dłużników w której w życiu nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało informujący skrót wzięty z terminologii finansowej, który to zwyczajnemu użytkownikowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu określenie kredyt bez bik. http://chmandraf3.blog.wox.cc
na na tej stronie internetowej
W krótkim artykule postaramy się naszym użytkownikom wyjaśnić te zasadnicze terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy instytucja, która została stworzona przez Związek Banków Polskich u zarania lat dziewięćdziesiątych, krótko po naszej transformacji ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki poczyniły banki aby strategia kredytowa była przeprowadzana na zdrowych zasadach. BIK jest to wewnętrzny rejestr danych do której wejście mają tylko banki. Wchodzą do niej wiadomości o tym, iż staramy się o kredyt/pożyczkę, spłacamy lub też nie spłacamy konkretnego zobowiązania jak też znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które to zdobywamy za określone działania.

Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki posiadamy możliwość pozyskać bez weryfikacji informacji znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Taką propozycją są zainteresowane przede wszystkim osoby, które to nie radzą sobie ze zwrotem swoich zadłużeń i bardzo często posiadają dostrzegalne spóźnienia. Należy tutaj powiedzieć, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się określać pożyczkami są oferowane poprzez podmioty pozabankowe.