Kredyt bez bik nowatorski rozwiązanie dla dłużników

PureVolume™ | We’re Listening To You
Każda osoba, która to choć raz w całym swym życiu miała styczność z bankami z całą pewnością słyszała sformułowanie BIK. Dla sporej liczby kredytobiorców jest to czarna księga dłużników w której przenigdy nie chcieli by się znaleźć a dla innych jest to mało informujący skrót zaczerpnięty z terminologii finansowej, który to przeciętnemu konsumentowi nic nie mówi. Tym w wyższym stopniu określenie kredyt bez bik.

W krótkim paragrafie postaramy się naszym użytkownikom wyłożyć te podstawowe terminy. BIK to Biuro Informacji Kredytowej to znaczy organizacja, która to została powołana do życia przez Związek Banków Polskich na początku lat dziewięćdziesiątych, w krótkim czasieo po naszych przemianach ekonomiczno-ustrojowej. Był to oczywisty krok jaki uczyniły banki tak by polityka kredytowa była przeprowadzana na zdrowych regułach. BIK jest to wewnętrzna baza danych do której to dostęp mają wyłącznie banki. Wchodzą do niej dane o tym, że staramy się o kredyt/pożyczkę, opłacamy lub też nie opłacamy określonego zobowiązania jak również znajduję się tam nasz scoring czyli poziom punktów, które zdobywamy za określone czynności.
Pożyczki pod zastaw nieruchomoÅci - Podzastaw.org
Kredyt bez bik jak bez trudności możemy się domyśleć jest to kredyt jaki możemy osiągnąć bez analizy informacji znajdujących się w Biurze Informacji Kredytowej. Tego rodzaju usługą są zainteresowane przede wszystkim osoby, które nie radzą sobie ze zwrotem swych zobowiązań i bardzo często mają znaczne opóźnienia. Wypada tutaj powiedzieć, że tego typu kredyty choć od strony prawnej powinny się nazywać pożyczkami są udzielane poprzez podmioty pozabankowe.