Pożyczka na oświadczenie jest dostępna również bez BIK

kredyt bez krd możesz spróbować też z
Egzystujemy w systemie materialistycznym. Jesteśmy wstanie to wychwycić każdego dnia, oglądając tv, wędrując po Sieci i czytając bieżącą prasę. Z każdego miejsca atakują nas oferty marketingowe, które zachęcają do zakupu nowego samochodu lub nowoczensego telewizora. To co jeszcze rok temu było ostatnim krzykiem technologii, dzisiaj jest już przestarzałe. W jaki sposób jesteśmy wstanie coś kupić jeśli nasze honorarium na to nie pozwala. Kapitalnym rozwiązaniem jest pożyczka na oświadczenie.

W tym momencie zdołamy postawić zapytanie „Czym pożyczka na oświadczenie różni się od innych artykułów kredytowych, które są przedkładane na naszym własnym rynku finansowym”? Centralnym pojęciem w tym przypadku jest termin oświadczenie. Należy bowiem zdać sobie sprawę, że z reguły gdy ubiegamy się o kredyt bądź pożyczkę w agencji bankowej to jesteśmy zobowiązani do przedłożenia zaświadczenia o zarobkach. Jest to o tyle istotne, iż na tego typu dokumencie są widoczne ewentualne obciążenia (np. z tytułu pożyczki zaciągniętej w pracy) w tym egzekucja komornicza. Wówczas gdy bank zobaczy takową informację to zrozumiałym jest, że kredytu w żadnym przypadku nie przekaże.

Pożyczka na oświadczenie to propozycja przeznaczona przede wszystkim do jednostek zadłużonych lub takich, które nie posiadają formalnej możliwości potwierdzenia pochodzenia swego zarobku (typowe zatrudnienie bez umowy o pracę tzw. „na czarno”). Pożyczki takiego rodzaju są oferowane z reguły przez podmioty funkcjonujące poza sektorem bankowym tzw. spółki chwilówkowe.