Gdzie dostanę atrakcyjny kredyt z komornikiem?


Osoby w swoim życiu mają różnorakie problemy. Czasem dotyczą one najmłodszych, niekiedy związków miłosnych albo rzeczy finansowych. W zeszłych czasach to właśnie te ostatnio wymienione stały się największym kłopotem dla dużej liczby krajowych rodzin. Kwestie pieniężne a właściwie niemożność prawidłowego regulowania swych zadłużeń. Jeżeli bowiem nie spłacamy swoich pożyczek lub kredytów to trzeba się liczyć z ewentualnością, iż w krótkim czasie dojdzie do egzekucji komorniczej. Co poczynić wówczas gdy nie mamy pieniędzy, mamy komornika a u drzwi stawiaja się koleni wierzyciele? W którym miejscu szukać pomocy? W jakim miejscu odnaleźć wsparcie. Najbardziej atrakcyjnym wyjściem jest kredyt z komornikiem


Multum ludzi zadłużonych będzie w stanie w tym momencie zadać pytanie „a gdzie ja mam możliwość znaleźć taki kredyt z komornikiem, skoro każdy bank odmawia mi pomocy ze względu na moje zadłużenie komornicze właśnie”. Wyjście z sytuacji ewidentnie jest ale powinno się się za nim trochę rozejrzeć. Generalnie posiadamy dwie perspektywy aby kredyt tego typu pozyskać.

Przede wszystkim posiadamy wiele przedsiębiorstw o charakterze pozabankowym (tj. takich które użyczają pożyczek poza rynkiem bankowym i od strony ustawowej nie posiadają statusu banku). W tego rodzaju firmach zdołamy dostać pożyczkę bez względu na to czy mamy egzekucję komorniczą czy też nie. Z reguły takowa pożyczka jest zabezpieczona wekslem. Jednakże trzeba zwrócić tutaj baczną uwagę na poboczne koszty jakie są złączone z pożyczką np. wielkość ubezpieczenia, marża prowizja etc.

2-im rodzajem kredytu z komornikiem jest pożyczka pod zastaw nieruchomości. Możemy się o nią ubiegać jeżeli tylko jesteśmy w posiadaniu określonej nieruchomości np. domu, mieszkania, parceli.